Osmaniye Hasanbeyli Masaj Salonu Züleyha

Asahi masaj uygulaması ile daha canlı ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz. Osmaniye hasanbeyli masaj salonu Ancak lenf sistemi probleminiz varsa, döküntülü sağlık sorununa sahipseniz ve ciddi derecede sivilce sorununa sahipseniz uygulama yapmamalısınız. İşlemden önce cildinizin temiz olması gerekir. uygulamasına temel hareketler ile başlayın. Hasanbeyli masaj salonu

Şakak kemiğinize iki elinizle bastırın ve hafif ovuşturun ve ellerinizi aşağıya doğru çekin. Bu hareketler lenf sisteminin akışını sağlar. Göz çevresine dairesel hareketler ile dıştan içe ve içten dışa doğru masaj uygulayın. Osmaniye hasanbeyli masaj salonu . Her hareketi en az 3 defa yapın.

Ellerinizi alnınıza koyun ve şakaklarınıza doğru bastırarak çekin. Dudak çevreniz için ellerinizi çenenize koyun ve burnunuza doğru c şekli çizin daha sonra burun deliklerinin yan kısımlarına bastırın. Burun kemiğinizi yukarı ve aşağı yönde ovuşturun. Yanaklarınız için elinizi yanağınıza koyun ve göze çapraz olacak şekilde itin ve gözden şakak kemiğine doğru üçgen çizin. Bu hareketleri de en az 3 defa yapın Oluşacak kırışıklıkları ve tedavi etmede oldukça faydalı bir yöntemdir. Cildinizin tahriş olmaması için krem kullanın.