Osmaniye Sumbas Masöz Bayan Senahan

Bilinen en yaşlı uygulamalardan bir tanesi olan masaj terapisi başvuruları ve uygulama hizmetleri 4000 yıldan daha öncelerine dayanmaktadır. Osmaniye sumbas masöz bayan Bu uygulamalar tıbbın babası Hipokrat başta olmak üzere birçok hekim ve tıp bilgini tarafından yararları üzerinde durulmuş ve sağlığın en etkili pratiği olarak kabul görmüştür. Günümüze kadar uzanan ve bugün de yararları bilinen masaj terapisi güvenli ve sağlıklı bir uygulamadır.

Uzman bir terapist, masör veya masözün genellikle el hareketleri, bazı durumlarda dirsek ya da önkol yardımı ile kas, eklem ve yumuşak dokuları manipüle ederek uyarır. Sumbas masöz bayan

Kan akışının doğru düzeye çekilmesi, hücrelerin yenilenmesi, kas ve eklem ağrılarını gevşetme, nefes bozukluklarını düzenleme, iskelet ve kas sistemini, sinir sistemini, dolaşım ve sindirim sistemleri etkileyen masaj uygulamaları uygulanan kişinin bedensel ve ruhsal açıdan rahatlamasını, stres atmasını ve gevşemesini sağlar. En önemlisi de düzenli şekilde hizmet alındığında kişide pozitif etkilerin daha kalıcı ve rutin eylemlerde isteklilik duyma, daha pozitif ve zinde hissetme gibi yaşam kalitesini yükselten en etkili yöntem olmasıdır.